Püha Joosepi märk

Symboolikast. Autor: James

Alljärgnev püüab tutvustada Püha Joosepi märki.

Püha Joosepi märk on kahvatukollane võrdkülgne kolmnurk, mille asend on tipp taeva poole - külg maa poole. Eelistatav taust on must. Märk ilmutas end väga eluohtlike rituaalide tulemusena. Tähendus on lühidalt järgmine: alumised nurgad tähendavad meie valikuid elus, aga ka kulgemist üldse; ülemine nurk tähendab Püha Joosepi väge, kes aitab meil õigeid otsuseid teha ja maailma veidi tavapäratumast vaatenurgast näha; must taust tähendab kõiksust meie ümber. See on vaid levinuim seletus Püha Joosepi märgile, iga järgija võib märgi tähendust erinevalt mõista.

Püha Joosepi märk on selline:

Püha Joosepi lipp on must ristkülik, kus on kujutatud kahvatukollane võrdkülgne kolmnurk, mille üks külg on samas ka lipu alumine äär ning selle külje vastasnurk jagab pooleks lipu ülemise ääre. Lipu laiuse ja pikkuse vahekord on nagu võrdkülgse kolmnurga kõrguse ja külje pikkuse vahekord. See peaks tähendama seda (kui Wäle Põder arvutas õigesti), et kui pikkus on 1, siis laius on 0,86602540378443864676372317075294. Selle arvu pähe tuupimine ei ole Püha Joosepi Vaimu järgijatele kohustuslik.

Püha Joosepi lipp on selline:

Püha Joosepi Vaimu järgijad tervitavad üksteist erilisel jumalakartlikul moel. See on sellepärast nii, et igas Püha Joosepisse uskuvas isikus on osa Püha Joosepi väest, mida tuleb austada. Käed asetatakse rinnale risti ja kummardutakse aupaklikult üksteisele, tuues selge häälega kuuldavale pühalikud sõnad "Oo Püha Joosep ole meiega!" või "Oo Püha Joosep on meiega!", sõltuvalt meeleolust. Põhiliseks austusavalduseks Pühale Joosepile on laulmine. Praeguseni lauldakse peaasjalikult vaid ühte laulu, seda esitatakse võimalikult kõval häälel ja selle sõnad on "Oo Püha Joosep, Sa oled minu jumal! Oo Püha Joosep, Sa polegi nii rumal!", mida korratakse erinevatel kõrgustel 4 korda. On ka mitmeid teisi viise austuse avaldamiseks, kuid neist enamus pole laiemale avalikkusele teadmiseks.

Väga olulised sümbolid on kõblas ja treipink. Neid kasutatakse muuhulgas lipuvarre ja altarina.

Wäle Põder ootab oma vendadelt Joosepis kommentaare Püha Joosepi märgi ja sellega seonduva kohta ning seda just eriti selleks, et teave siin lehel oleks igati õige.

Algusesse

Symboolikast.

Nagu kõik asjassepühendatud teavad, on Püha Joosepi sümbolitex Kõblas ja Treipink. Need symbolid on pärit juba iidsetest aegadest, kui Püha Joosep Maa peale tuli. Legendi järgi tulnud ta mingi aparaadiga, mis yhtaegu meenutanud nii kõblast kui ka treipinki. Olgu seejuures artefaktiotsijatele ja muidu seiklejatele ja aferistidele öeldud, et pole mõtet otsida kindlat kõblast või metallitööstuslikku riistapuud, kuna nimetet agregaat oli mõlema symbioos, nii yx kui teine ja tema tegelik otstarve siiamaani seletamatu. Kui teile pakutakse myya "Püha Joosepi Kõblast" või "treipinki" (optimistlikumad sulid pakuvad ka freespinke, puure, rehasid ja labidaid), siis andke koheselt teada vastavatele organitele (mulle) ja petis saab teenitud ja äraytlemata ränga kuid õiglase karistuse.

Hiljaaegu on ketserlikes ja halvastiinformeeritud ringkondades tekkinud teooria, nagu oleks symbolitepaar Kõblas Ja Treipink tekkinud ekstrapoleerimise teel kommunistlikust Sirbist Ja Vasarast! Et ära hoida paanikat ja kuulujuttude levimist usklike ridades, teatan ma siinkohal avalikult, et see on täielik väljamõeldis ja sulaselge jaburus. Seda kinnitab ainuyksi fakt, et kui upgrade'da vasarat, nii, et sellest saab treipink, siis peaks ju sirbist saama kombain, või vähemalt liikurniiduk! On avaldatud ka arvamust, et kombaini asemel on võetud kõblas, kui madalama leveli põlluharimisriist, lihtsalt maskeerimise eesmärgil. Vot see on juba sulaselge laim! Püha Joosepi Vaimu Järgijad on ausad inimesed, kel pole midagi varjata ja nemad ei maskeeri end võõraste riistadega! Samuti pole tegemist varjatud kommunistliku rakukesega, sest kuigi meie seas leidub nii töölisi kui mmm... majandinoorikuid on PJVJ syydistamine kommunismis sama jabur, kui (kurat, mõte läks kaduma), kui mingi väga jabur asi. Et asi oleks ikka päris selge, pean mainima ka seda, et PJVJ on täiliselt apoliitiline kogudus ja ärge tulge meid syydistama ntx. Savisaare pooldamises, kui meie seast mõne paksu jõmmi leiate.

Jõudu ja jaksu teile, head usklikud ja olgu Püha Joosep ikka teiega.

Autor: James

Algusesse